iData Almanya Vizesi İçin, Profesyonel Destek.

İDATA Randevu

İDATA Almanya Vize Randevusu İçin Online Randevu Talep Fomu

İDATA Ofislerinden Almanya vize başvurusunda bulunmak için randevu almanız gerekmektedir. Tarafımızdan randevu talebinde bulunmak için burada ki online randevu talep formunu kullanabilirsiniz.

Almanya vize başvurusu yalnızca İDATA’nın Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul(Kadıköy Bahariye), İstanbul(Harbiye), İzmir ve Trabzon ofislerinden yapılabilmektedir.

Ulusal vize başvurusu için örneğin Aile Birleşimi, Oturum Kartı Yenileme ve benzeri işlemler için 0850 304 25 06 numaralı telefondan iletişim kurunuz.

Almanya Vize Randevu Formu

20%

Seyahat Bilgileri

 
UYARI
- iDATA ofislerinden yapacağınız Almanya vize başvuruları için randevu almanız gerekmektedir. İstanbul Harbiye ve İzmir ofislerinden yapacağınız Almanya başvurularınızı randevu almadan da gerçekleştirebilirsiniz. Randevu almadan bu ofislere başvuruda bulunmak istediğiniz takdirde, uzun bekleme sürelerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. - Seyahat sürenizin başlangıç tarihine 90 gün ve daha fazla var ise vize başvurusunda bulunamazsınız. - Schengen vize ve Ulusal Vize için Çağrı Merkezimize 0850 304 25 06 no'lu hattımızdan haftaiçi 08:00 - 19:00 saatleri arasında ulaşabilir ve telefonla randevu alabilirsiniz.

Kişisel Bilgiler

Sözleşme

REZERVASYON

EK HİZMETLER

Başvuruda bulunurken yararlanabileceğiniz ek hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

Bilgilendirme: Başvurunuz sonrasında pasaportunuzun teslimatı için kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kargonuz aşağıda belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Lütfen bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Kargonuzun takibini web sitemizden yapabilirsiniz.

Bilgilendirme: Vize danışmanlarımız tarafından başvuru formu doldurma hizmeti sağlanmaktadır.

Bilgilendirme: Başvurunuz için gerekli tüm çıktı ve fotokopi/fax işlemlerini iDATA ofislerinde yaptırabilirsiniz.

Bilgilendirme: Seyahat sağlık sigortası ile ilgili tarafımızdan destek alabilirsiniz.

Randevu ve Bilgi Hattı