iData Almanya Vizesi İçin, Profesyonel Destek.

İDATA İzmir

İDATA İzmir Vize Başvuru Merkezi

İDATA İZMİR OFİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİ.

İdata İzmir

İdata İzmir ofisinden vize başvurusu yapmak için, online randevu alınması gereklidir. İzmir- Konak’ta hizmet veren vize danışmanlık merkezi, Schengen vizesi ve ulusal vize danışmanlık hizmetleriyle profesyonel destek sunuyor.

İzmir ofisinden Almanya vize başvuruları kabul edilmektedir.  Web adresinden online vize başvuru randevusu alınarak hizmet sağlanabilir. Seyahat vizesi ve oturum vizeleri için Almanya vize danışmanlık sistemi olarak faaliyet sunuyor.

İdata İzmir Vize Hizmetleri

İdata İzmir randevu sistemi için online talepler sağlanıyor. Firma, özel bir kuruluş olup, vize almak isteyen kişilerin eksiksiz şekilde başvuru yapmaları için koordinasyon hizmetleri sunuyor. Konsolosluk ve büyükelçiliklerin yetkilendirdiği kuruluşlar ile vize başvurularında aracılık eden özel sektör firması olarak faaliyet gösteriyor.

İdata başvuru formu doldurma ek hizmetleri, biyometrik fotoğraf çekimi, fotokopi çekimi, faks ve kargo ile pasaport gönderimi sağlıyor. Temel hizmet seçeneklerinde ise;

  • Dış temsilciliklerde randevu oluşturma
  • Vize başvurusu için gerekli evrakların sunumu
  • Eksiksiz ve prosedürlere uygun başvuru için belge kontrolü
  • Pasaportların teslimatı
  • Seyahat sigortaları
  • Vize takip ve koordinasyon hizmetleri
  • Seyahat ve ulusal vize başvuruları

Bulunmaktadır. Tüm hizmet ve ek hizmetler için fiyat bilgileri, web site üzerinden ‘’Ücretler’’ sekmesinde sunuluyor.

İdata İzmir İletişim ve Erişim Bilgileri

İdata iletişim ve telefonla randevu almak için 0 850 460 8493 numaralı çağrı merkezinden iletişim sağlanabilir. Türkiye dışından aramalar için 90 212 970 8493 numarasından erişim sağlanıyor. İzmir İdata ofisinden randevular için ise online işlem yapılması gereklidir.

İdata İzmir, Konak ofisi faks numarası ise 0850 460 1293 olarak belirtilmiştir, gerekli belgelerin gönderimi sağlanabilir. Akdeniz Mahallesi, Gaziosmanpaşa Bulvarı’nda faaliyet gösteren İdata ofisi, tam danışmanlık ve yarı danışmanlık hizmetleriyle profesyonel Vize Danışmanlık Merkezi olarak hizmet veriyor.

90 günlük seyahat vizeleri için Schengen vize başvurusunda aracılık hizmetleriyle Avrupa ülkeleri seyahatlerinin sorunsuz vize alımlarında hizmet sunuyor. 90 günden uzun vize başvurularında ulusal vize başvuru ve danışmanlık hizmetleri ile faaliyet sunuluyor. Sorunsuz ve eksiksiz şekilde başvuru sağlanması, prosedürlere uygun evrak istem sunumları ve hızlandırılmış vize işlemleri ile hizmet sunuluyor.

Randevu ve Bilgi Hattı