iData Almanya Vizesi İçin, Profesyonel Destek.

İDATA İstanbul

İDATA İstanbul Vize Başvuru Merkezi

İDATA İSTANBUL OFİSLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ.

İdata İstanbul

İdata İstanbul ofisleri, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda toplam 3 merkez ile faaliyet gösteriyor. Almanya ve İtalya vize danışmanlık merkezi olarak hizmet veren İdata, profesyonel kuruluş olarak dış temsilciliklere vize başvurularının, prosedürlere uygun şekilde yapılması üzerine hizmet sunuyor.

İdata randevu sistemi, online platform üzerinden www.idata.com.tr web adresinden veya 0 850 460 8493 çağrı merkezinden sağlanıyor. Yurt dışından başvuru yapacak kişiler +90 212 970 8493 numaralı hattı kullanabilirler.

İdata İstanbul Harbiye Ofisi

İdata başvuru formu doldurma hizmetinin yanı sıra seyahat sigortası, vize takip ve koordinasyon hizmetlerini sunuyor. Harbiye ofisinden Almanya ve İtalya vize başvuruları yapılmaktadır. Online sistemden randevu alarak, vize başvurusu hizmeti sağlanabilir.

Profesyonel vize danışmanlığı, dış temsilcilik vize randevuları, belgelerin eksiksiz teslimi ve koordinasyonları ile kargo ile pasaportların adrese teslimlerinde hizmet sunuluyor. Ek hizmetler arasında biyometrik fotoğraf çekimi, faks ve fotokopi çekimi bulunuyor. Şişli, Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan İdata Harbiye ofisinden vize başvuruları yapılabilir.

İdata Harbiye VİP Ofisi

Harbiye Vip ofisi İdata iletişim sistemi için online platform ya da çağrı merkezinden erişim sağlanabilir. Vip ofisin faks numarası ise 0 850 460 1299 olarak belirtilmiştir. Şişli, Harbiye’de faaliyet sunan Vip ofis, hafta içi 08:00 ile 18:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Vip koordinasyon ücretleri 75€ yetişkin ve 35€ 12 yaş altı çocuk olarak belirlenmiştir.

İdata Kadıköy Ofisi

İstanbul Asya ofisi olarak hizmet veren İdata Kadıköy, Almanya ve İtalya başvuru işlemlerinde hizmet sunuyor. Schengen vizesi ve ulusal vize başvuruları için faaliyet gösteren İdata, ek hizmetler sunmaktadır. Bahariye, Caferağa Mahallesi- Arayıcıbaşı Sokak’ta yer alan ofisten vize başvuruları ve vize danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

İdata İstanbul Kadıköy ofisinde koordinasyon ücretleri; VIS’li 24.77 € olarak sunuluyor. Parmak izi dahil ücret ise 26,77 €’dur. İdata randevu ücreti 12 yaş altındaki çocuklar için 12.38 €, vize ücretleri ise kişi başı 60 € ve 12 yaş altı çocuklara 35 € olarak belirlenmiştir. Ek hizmet ücretleri, web sitesi ‘’Ücretler’’ bölümünden inceleyebilirsiniz.

Randevu ve Bilgi Hattı