iData Almanya Vizesi İçin, Profesyonel Destek.

İDATA Gaziantep

İDATA Gaziantep Vize Başvuru Merkezi

İDATA GAZİANTEP OFİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİ.

İdata Gaziantep

İdata Gaziantep ofisinden, Almanya vize başvuruları ve işlemleri sağlanmaktadır. Almanya vizelerinde Schengen seyahat vizesi ve oturum vizesi almak isteyen kişiler, online sistem üzerinden randevu olarak İdata koordinasyon hizmetlerinden yararlanabilirler.

İdata başvuru formu hem başvuru randevusu için hem de konsolosluklar/ büyükelçiliklerden alınacak vize randevuları için gereklidir. Idata.com.tr web adresine giriş yaparak; isim- soyisim, doğum tarihi ve cep telefonu numarası, pasaport numarası ve e-mail adresi gibi bilgileri girerek İdata randevusu alınabilir.

İdata Vize Danışmanlık ve Başvuru Hizmetleri

İdata Ankara, İstanbul, Antalya ve İzmir gibi büyükşehirlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde profesyonel vize hizmetleri sunuyor. Gaziantep ofisinde yalnızca Almanya vize işlemleri sağlanmaktadır. Seyahat vizesi ve ulusal vize başvurusu yapacak kişiler için danışmanlık hizmetlerine ek olarak;

  • Gerekli evrakların sunumu
  • Vize başvuru formunun doldurulması
  • Dış temsilciliklerden randevu alımı
  • Seyahat sigortası
  • Vize koordinasyon ve takip hizmetleri
  • Kargo ile pasaportların adrese teslim edilmesi

Konularında hizmet sunuluyor. İdata randevu ücreti VIS’li 24.77€, parmak izi dahil 26,77€ yetişkin kişi fiyatı olarak tahsil edilmektedir. 12 yaş altındaki çocuklar için 12.38€ olarak belirleniyor. Vize ücretleri ise dış temsilciliklere verilen bir ücret olmakla birlikte kişi başı 60€ ve 12 yaş altı çocuklara 35€’dur. Vip hizmet bedelleri için ek hizmetler bölümünden bilgi alınabilir.

İdata Gaziantep Ek Hizmetler

İdata Gaziantep vize başvuru merkezinde ek hizmetler olarak; biometrik fotoğraf çekimleri, fotokopi ve faks çekimleri ile kargoyla pasaport teslimatı sağlanmaktadır. Tüm ek hizmetlerin ücretleri, web sayfası ‘’Ek hizmetler’’ bölümünde detaylı olarak sunuluyor.

Hafta içi her gün 08:00 ile 17:30 saatleri arasında hizmet veren İdata, 0850 460 8493 numaralı hattan iletişim ve 0850 460 1297 faks numarasından hizmet sunuyor. Yurt dışından arayacak kişiler ise +90 212 970 8493 numarasından erişim sağlayabilirler. Şehitkamil ilçesi Budak Mahallesi’nde hizmet veren İdata ofisi, Almanya VİP servisi ile de faaliyet sunuyor.

Vip ücretleri, vize ücretleri ve tüm teknik detaylar için tele

Randevu ve Bilgi Hattı