iData Almanya Vizesi İçin, Profesyonel Destek.

İDATA Bursa

İDATA Bursa Vize Başvuru Merkezi

İDATA ANKARA OFİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİ.

İdata Bursa

İdata Bursa ofisinden hem Almanya vize başvuruları hem de İtalya vize başvuruları için hizmet veriliyor. Ayrıca Bursa ofisinde Vip hizmet seçenekleri de sunulmaktadır. Seyahat vizesi olarak Almanya ve İtalya ülkelerinden alınan ve 90 günü kapsayan Schengen vizeleri ile tüm Avrupa Birliği üye ülkelerinde seyahat olanağı sağlanıyor.

İdata başvuru formu doldurularak yapılan vize başvurusu işlemlerinde ulusal yani oturum vizesi de alınabilmekte, 90 günden daha uzun süreli vize başvuruları, profesyonel ve prosedürlere uygun şekilde yapılmaktadır.

İdata Bursa Vize Danışmanlık Hizmetleri

Osmangazi ilçesinde hizmet veren İdata Bursa iletişim sistemleriyle, vize danışmanlık hizmetleri sunuyor. Almanya ve İtalya vize başvurusu yapacak olan kişilerin, www.idata.com.tr web sayfası üzerinden online randevu almaları gereklidir.

İdata Bursa’da sunulan hizmetler arasında;

  • Vize başvurusu için gerekli belgelerin sunumu ve evrak tesliminde kontrolü
  • Büyükelçilik ve konsolosluklardan vize randevusu oluşturma
  • Seyahat sigortası
  • Vize başvuru formu doldurma
  • Vize işlemleri koordinasyonu ve takibi
  • SMS ile bilgilendirme ve pasaportların kargo ile gönderilmesi
  • Yarı ve tam vize danışmanlık hizmetleri

Vize türlerine göre belgelerin temin koordinasyonları bulunuyor. İdata randevu ücreti 24,77 € (VIS’li) – 26,77 E (parmak izi alımı dahil) koordinasyon bedeli ve 60 Euro vize ücreti olarak belirlenmiştir.

12 yaş altı vize başvurularında 12,38 Euro koordinasyon ücreti, 35 Euro vize ücreti olarak tahsil edilir. Vip hizmetler için kişi başı 75 €, çocuklar için 38 € olarak sunuluyor.

İdata Bursa Ek Hizmetler

İdata Bursa Çekirge ofisi hafta içi 5 gün faaliyet gösteriyor. Vize- Vip vize işlemleri için 08:00 ile 17:30 saatleri arasında hizmet sunulurken pasaport dağıtım saatleri hafta içi aynı saatler içerisinde sağlanıyor. Biometrik fotoğraf çekimi, kargo ile pasaport teslimatı, fotokopi, fax, çıktı işlemleri ek hizmet seçenekleridir.

İdata Bursa iletişimleri için genel çağrı merkezi numarası 0 850 460 8493 (Türkiye içi aramlar) üzerinden veya +90 212 970 8493 (yurt dışı aramalar) hattından iletişim sağlanabilir. Bursa şubesi evrak gönderimleri için faks numarasıysa; 0 850 460 1294 olarak verilmiştir.

Randevu ve Bilgi Hattı