iData Almanya Vizesi İçin, Profesyonel Destek.

İDATA Antalya

İDATA Antalya Vize Başvuru Merkezi

İDATA ANKARA OFİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİ.

İdata Antalya

İdata Antalya ofisinden Schengen ve ulusal vize başvuruları yapılabiliyor. Online randevu almak isteyen kişiler idata.com.tr web sayfasından form doldurarak, randevu oluşturabilirler. Antalya ofisinden doğrudan randevu sağlanabilir ve ek hizmetlerden faydalanılabilir.

İdata, vize danışmanlık hizmetleri ve vize başvuru sistemleriyle hizmet veren ve konsolosluklara vize başvurusu yapan özel bir kuruluştur. Vize alımları için eksiksiz belge ve evrak sunumu için yarı ve tam danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, seyahat sigortası ve vize takip faaliyetleriyle hizmet sunuyor.

İdata Almanya Vize Başvurusu

İdata iletişim hatlarından Almanya ve İtalya vize başvurularıyla hizmet veriliyor. 90 günlük seyahatler için Schengen vizesi başvurusu, 90 günden uzun süreli seyahatler için ulusal vize başvuruları için hizmet sunuluyor.

Antalya İdata ofislerinde;

  • Biometrik fotoğraf çekimi
  • Kargo ile pasaport teslimatı
  • Fotokopi ve fax işlemleri

İle ek hizmetler sunuluyor. Temel hizmet ücretleri ve ek hizmet ücretleri için, dijital sistem üzerinden ‘’Ek Hizmetler’’ bölümünde detaylı bilgi sunumu yapılıyor.

Vize ücretleri ve tüm hizmetlerin ücretlerini online sistem üzerinden edinebilir, Avrupa Birliği kısa süreli ve uzun süreli vize başvurularında profesyonel destek ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yurt dışından yapılacak iletişimler için 0212 970 8493 numaralarından erişim sağlanabilir.

İdata Antalya Vize Takip Sistemi

İdata Antalya telefon numarası, çağrı merkezi üzerinden 0850 460 8493 hattından hizmet veriyor. Belge ve evrak sunumları veya diğer işlemler için Antalya ofisi faks numarası ise; 0 850 460 1295 olarak belirlenmiştir.

Antalya, Lara’da faaliyet gösteren İdata ofisi hafta içi her gün 08:00 ile 17:30 saatleri arasında hizmet veriyor. İdata başvuru formu için ofislerden veya online sistem üzerinden erişim sağlanabilir. Telefonla randevu sistemi kullanılarak; isim- soyisim, cep numarası, doğum tarihi, pasaport numarası ve e-mail adresi bilgileriyle randevu oluşturulabilir.

İdata Antalya ofislerinden, Schengen vize başvurusu, ulusal vize başvurusu, vize danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri, gerekli belgelerin sunumu, seyahat sigortası, vize randevusu için konsolosluk ve büyükelçiliklerden randevu alımı, vizelerin takibi ve kargo ile adrese teslim edilmesi gibi konularda hizmet veriliyor.

Randevu ve Bilgi Hattı