iData Almanya Vizesi İçin, Profesyonel Destek.

İDATA Ankara

İDATA Ankara Vize Başvuru Merkezi

İDATA ANKARA OFİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİ.

İdata Ankara ofisinden vize başvurusu yapmak için idata.com.tr web sayfasından online randevu oluşturulması gereklidir. Ankara ofisinden yalnızca Almanya vize başvuru işlemlerinde hizmet sunuluyor. Almanya seyahatleri için 90 günlük Schengen vizesi başvuruları ve daha uzun süreli oturum vizesi almak için ulusal vize başvuruları yapılmaktadır.

0850 304 25 06 numaralı telefonumuzdan ücretsiz randevu ve gerekli evraklar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İdata Ankara Vize Hizmetleri

Profesyonel vize danışmanlık hizmetleri ile konsolosluklar ve büyükelçiliklere, eksiksiz vize başvurusu yapılması için hizmet veren İdata, Ankara ofisi ile faaliyet gösteriyor. Seyahat sigortaları, yarı ve tam vize danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, vize başvuru formunun doldurulması ve dış temsilciliklerden randevu oluşturma gibi hizmetler sunuyor.

İdata başvuru formu doldurma işlemi, ek hizmetlere dahil olmakla birlikte kişi başı 23 TL olarak hizmeti verilmektedir. Dış temsilciliklerin vize türüne göre talep ettikleri belge ve evrakların prosedürlere uygun şekilde hazırlanması için başvuru yapacak kişilere danışmanlık hizmeti veriliyor.

Ayrıca konsolosluk randevusu oluşturma, vize takip hizmetleri, koordinasyon hizmetleri ve pasaportların kargo ile adrese teslimatında hizmet vermektedirler. İdata vize ücreti kişi başı 60€, 12 yaş altındaki kişilere ise 35€ olarak alınmakta ve dış temsilciliklere vize ücreti olarak bu tutar verilmektedir.

İdata Ankara Ek Hizmetler

İdata ofisi Ankara şubesinde vize hizmetleri ve profesyonel danışmanlıkların yanı sıra ek hizmetler sunulmaktadır. Bunlar;

  • Biometrik fotoğraf çekimi,
  • Kargo ile pasaport teslimatı,
  • Fotokopi çekimi ve faks
  • Vize başvuru formu doldurma

Hizmetleri olarak belirlenmektedir. İdata randevu ücreti, koordinasyon bedeli olarak tahsil edilmektedir. Vize ücretine ek olarak; VIS’li 24.77 €, parmak izi dahil ücret 26,77 €’dur. Çocuklar için 12 yaşa kadar; 12.38 € İdata koordinasyon ücreti tahsil edilmektedir. Vip ücretler 75€ yetişkin, 35€ çocuk olarak belirlenmiştir.

İdata Ankara faks numarası; 0 850 460 1296 üzerinden hizmet alınabilir. Çankaya ilçesi, Atatürk Bulvarı’nda yer alan İdata ofisiyle hafta içi her gün hizmet veriliyor. Ankara ofisinde Vip hizmeti bulunmaktadır.

Randevu ve Bilgi Hattı